TechSquare Nedir?

Nesnelerin interneti, İş çözümleri, Analitik ve Güvenlik odaklarında, B2B girişimlerine yönelik Koçsistem’in hızlandırma platformudur.

Yeni Nesil Girişim Meydanı TechSquare
TechSquare; merkezde teknoloji girişimleri olmak üzere, açık inovasyon ekosisteminin önemli paydaşları, global marka ortaklıkları, kurum içi destekler, üniversite ve teknokent iş birlikleriyle 360 derece yeni nesil girişim meydanı olarak inşa edilmiştir.

Bakış Açımız

Girişimcilik ekosistemi ve girişimcilerle yan yana; değişen ve gelişen teknolojilere yön verecek, bu ivme ile toplumsal gelişime katkı sağlayacak bir platform inşa ediyoruz.

TechSquare Girişimcilik Mottomuz
• Motive et
TechSquare, gelişim ve büyümenin en önemli adımlarından birinin girişimcilik ve inovasyon olduğunu kabul ederek hareket eder. Bu vizyonla TechSquare platformundaki girişimleri motive eder.
• Hisset
TechSquare, KoçSistem’in odak alanları(IoT, Security, Advanced Analytics, Business Solutions) üzerine girişimcilik ve inovasyonu inşa eder. Böylece kurumiçi girişimcilik çalışmaları ve açık inovasyon çalışmaları girişimcilere bütünsellik hissiyatını tam anlamıyla yaşatır.
​• Teşvik et
TechSquare girişim ve inovasyonun pozitif değişimin öncüsü olduğunu kabul ederek, içinde bulunduğu ekosistemi bu yönde teşvik eder.
​• Keşfet
TechSquare, girişimcilik ve inovasyonun her an yeni keşiflere olanak sağladığını bilerek, ekosistemdeki paydaşlarıyla birlikte yeni keşifler ve yeni gelişmelere olanak sağlar. 
• ​Hareket et
TechSquare, girişimcilik ve inovasyonun kurum içinde ve açık inovasyon ekosisteminde somut olarak hayata geçirilmesine öncülük eder.